Website-Sprache / Język strony: Deutsch Version der Seite Polnische Sprachversion der Seite
Herzlich Willkommen!

HerzigStudio - Professionelle Foto-Studio in Polen (Warschau), spezialisiert auf Produktfotografie. Produktfotos, Foto-Objekte, Kataloge, Verzeichnisse, Werbefotografie. Produktion von Werbebroschüren. Polen zuverlässig! Hohe Qualität!

Materialien für die Bilder zu senden per Kurier / Versand / Post.
Die Bezahlung ist immer der Job per Banküberweisung oder Moneybookers / Skrill / Paypal erfolgen.

Fühlen Sie sich frei, um per E-Mail in Kontakt treten (ich spreche Englisch und Polnisch oder Deutsch von Google Translator;-)): INFO@HERZIGSTUDIO.PL

Bitte schauen Sie sich das Portfolio. Alle Fotos auf dieser Website produziert HerzigStudio.

Więcej zdjęć obejrzysz w zakładce 'portfolio'. Dowiedz się jak pracuję - kliknij w zakładkę 'oferta'.


Filip Herzig
Tel.: 518-100-205
e-mail: info@herzigstudio.pl


Jak korzystnie przedstawiać produkty z Twojego sklepu internetowego?


E-commerce jest jedną z najszybciej rozwijających się branż i sposób na rewelacyjny biznes. Wystarczy dostęp do internetu oraz chwytliwe, niezbędne produkty, których szukają konsumentów, a możesz porzucić etat w nudnej pracy i rozpocząć własny biznes!

Jednak to nie wystarczy. Należy dobrze przygotować się do sprzedaży w internecie. Należy pamiętać, że konkurencja napływa z niemal każdej strony – od innych sklepów w sieci po te, które są dostępne w miastach. Dlatego poza atrakcyjnymi cenami, trzeba atrakcyjnie przedstawić swoje produkty! Przede wszystkim muszą być dobrze uporządkowane w kategoriach, wtedy można się zająć pojedynczymi pracami.

Zacznij od dobrych zdjęć. Zdjęcia produktów mają swoje wymogi. Nie wystarczy tylko aparat, aby przedstawić swój asortyment i lepiej zainwestować w pomoc ze strony specjalisty. Fotograf gruntownie przygotuje się do zlecenia, a zdjęcia produktów będą obejmować wszystko to, czego szuka konsument. A czego szuka? Detali, których nie widać na jednym zdjęciu. Dlatego fotograf przedstawi produkt z każdej możliwej strony, uwydatni jego zalety i ukryje mankamenty.

Jednak jak możecie się domyślać, nie wystarczy wykonać zdjęcia produktów, dalsza praca fotografa to obróbka wykonanej pracy. Uwydatnienie kolorów, które mogły się nie zachować na zdjęciach z powodu oświetlenia lub aparatu, który nie zawsze jest w stanie wszystko idealnie zachować. Odpowiednie kadrowanie, filtry by uatrakcyjnić Twój produkt i gotowe!

Teraz wystarczą odpowiednie opisy, jasne warunki zamówienia i współpracy i możesz ruszać ze sprzedażą. Pamiętaj – przygotowanie zaplecza jest najważniejsze. Nie odkładaj tego na później – im lepiej, atrakcyjniej przedstawisz produkt, który sprzedajesz, tym lepiej dla Ciebie! Wyprzedzisz konkurencję, a także będziesz wpływać na konsumenta, który szuka estetyki, elegancji i detali, które pokazują im zdjęcia produktów.Estetyczne zdjęcia na białym tle


Zanim zakupisz produkt, który Ciebie interesuje, przeglądasz dziesiątki ofert w internecie. Przerzucasz strony, z jednej na drugą, zaglądasz do różnych sklepów internetowych, aż w końcu znajdujesz to – czego szukasz. Ale zdajesz sobie sprawę, że już to oglądałeś – jednak ten jeden, szczególny sklep przedstawił ten sam produkt zupełnie inaczej. Atrakcyjniej, dokładniej z detalami, które utwierdzają Cię w przekonaniu, że właśnie tego potrzebujesz. W czym tkwi sekret?

Coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na to, jakie wykonują zdjęcia i umieszczają je w sklepie internetowym. A jeżeli się na tym nie znają lub fotografie po prostu im nie wychodzą, wystarczy skontaktować się z profesjonalnym fotografem, który wykona dla nas zdjęcia na białym tle.

Jednak czym się charakteryzują zdjęcia na białym tle? Przede wszystkim wyglądają estetycznie, w tle nie ma dodatkowych przedmiotów, które tylko i wyłącznie odciągają uwagę od głównego planu. Ponadto, warto wiedzieć, że zdjęcia na białym tle są dobrze oświetlone, nie powstają cienie bądź załamanie światła, dlatego kolory zawsze wychodzą ostre i wyraźne, jakby się je oglądało na żywo.

Zdjęcia na białym tle nie tylko dobrze przedstawią Twoje produkty z asortymentu sklepu internetowego, ale też przedstawią Ciebie i Twój biznes z profesjonalnej strony. Produkty będą dokładne, rzeczywiste, a co ważne – atrakcyjne dla klienta. Teraz jak tylko wejdzie do Twojego sklepu – zostanie tutaj i dokona zakupu. Poza tym jest jeszcze jedna zaleta zdjęć na białym tle – otóż można je później wykorzystać w różnego typu katalogach czy przy tworzeniu reklam. Są one przygotowane do obróbki, a fakt, że nie ma nic w tle pomaga tylko grafikowi w dalszej pracy.

Tyle zalet na zwykłe wykonanie zdjęcia – dlatego nie zwlekaj z decyzją i jeszcze dzisiaj umów się z fotografem na sesje produktową. Niech Twój sklep będzie atrakcyjny, a prezentacja asortymentu najdokładniejsza z możliwych!

Fotografia reklamowa - Postaw na jakość!

Bardzo ważne jest odpowiednie pokazanie klientowi oferowanego produktu. Bez względu na to czy masz ofertę w sklepie internetowym, na aukcjach czy np. zajmujesz się dystrybucją gadżetów reklamowych. Pierwsza kwestia to określenie grupy docelowej odbiorców, a druga, to przygotowanie zdjęć pod tą grupę. Inaczej będą wyglądały zdjęcia do sklepu, katalogowe np. taniego zegarka a inaczej markowego. Oba jednak muszą być profesjonalnie przygotowane, choć oczywiście im droższy jest produkt, tym od fotografii reklamowej oczekuje się więcej. Obie grupy wymagają indywidualnego podejścia i znajomości branży. Nawet dla nie wymagającej grupy odbiorców i taniego produktu zdjęcia przedmiotów nie jest łatwo wykonać samodzielnie, a czasem jest to nawet nie możliwe, bo np. takie pozornie banalne zdjęcia na białym tle jak packshoty wymagają już określonej wiedzy z zakresu fotografii reklamowej i grafiki - o doświadczeniu nie wspominając. Niestety wiele firm próbuje samodzielnie zabrać się za zdjęcia w myśl zasady - po co mam zlecać wykonanie zdjęć skoro mam lustrzankę i mogę samemu. Zdaję sobie też sprawę że chcą zaoszczędzić pieniądze, jednak to są pozory i ogólnie takie podejście nie jest właściwe. Profesjonalne packshoty to nie samo białe tło na zdjęciu (tak, niektórzy tak uważają!). Ważne jest jak oświetlić produkt aby wyglądał rewelacyjnie. Realnie i reklamowo, tak wspaniale że chciałoby się po niego wyciągnąć rękę. Wykonywanie zdjęć produktów trzeba więc traktować jako inwestycję. Profesjonalne zdjęcia katalogowe lepiej i szybciej przyniosą pieniądze, tak że inwestycja która wydawała się sporym kosztem, zupełnie się zwraca. Słowem, warto zastanowić się aby mieć profesjonalne zdjęcia produktów :)


Zdjęcia Katalogowe wysokiej jakości - trochę teorii.


Jest szereg wymagań dotyczących tej kwestii. Zauważ, że gdy oglądasz katalog, wszystko jest równo poukładane. Jasny, przejrzysty przekaz. Zdjęcia w jednej linii, równo ułożone. To nie raz trudne zadanie dla fotografa. Są produkty które wymagają specjalnych zabiegów w studio aby po zestawieniu ich w katalogu wyglądały estetycznie. Np. torby, walizki, odzież. Dla mnie, jako profesjonalnego fotografa to nie problem :) Często bywa tak, że zdjęcia oglądane pojedyńczo na komputerze wyglądają ładnie, ale już po zestawieniu ich w grupę obok siebie efekt znika. Mam duże doświadczenie w fotografii katalogowej, dlatego wybierając moje usługi masz pewność, że otrzymasz produkt spełniający wszystkie wymagania w budowaniu katalogu.


Profesjonalny Packshot - co to jest ?


Najprościej mówiąc, packshot to zdjęcie produktu. Stosujemy fachowe słownictwo, więc na myśl przychodzi profesjonalna fotografia produktowa. Profesjonalne packshoty to często zdjęcia różnych przedmiotów na białym tle. Tzn. Ty widzisz że one są na białym, ale ja przygotowuję plik graficzny ze zdjęciem na którym tło możesz szybko usunąć (lub Twój grafik) i okazuje się ze masz zdjęcie samego produktu. Bez tła. Dzięki temu możesz zrobić z tym zdjęciem co tylko chcesz, możesz je wklejać do już istniejących projektów, kopiować, mnożyć, nawet modyfikować wedle swoich potrzeb.


Zapraszam do kontaktu!

Filip Herzig
Tel.: 518-100-205
e-mail: info@herzigstudio.pl


Wybrane artykuły z bloga:

Sie

15

O potrzebie dobrych zdjęć

czyli Jak podnieść sprzedaż w sklepie internetowym?czytaj dalej.....

Wrz

17

Profesjonalny Packshot

Co to jest packshot? Oto odpowiedź...czytaj dalej.....

Wrz

17

Profesjonalna Fotografia Katalogowa

Krótkie wyjaśnienie bardzo ważnego pojęcia w branży :)czytaj dalej.....

Lip

26

Lustrzanka analogowa - jak robić zdjęcia?

Chciałbyś robić zdjęcia lustrzanką analogową, ale nie wiesz za co się zabrać? Ten artykuł jest dla Ciebie!czytaj dalej.....

Lip

26

Słownik pojęć fotograficznych

Mojego autorstwa, napisany przystępnym językiem. Nie zawiera technicznych definicji, ale napisany jest tak, aby nawet laik wiedział o co chodzi. czytaj dalej.....

stat4u