Profesjonalne zdjęcia reklamowe oraz fotografia produktowa i katalogowa

a także packshoty i prezentacje 360 do sklepu internetowego

HerzigStudio - Studio Fotografii produktowej Warszawa Wilanów

Smartfon - profesjonalne zdjęcie telefonu komórkowego w prostej kompozycji z wrzosowym tłem z kwiatami.

Skontaktuj się telefonicznie, e-mailem lub przez fomularz poniżej.

Ułatwienia dojazdu

Moje studio położone jest w Wilanowie w bliskim sąsiedztwie dzielnic: Ursynów, Kabaty, Natolin, Imielin, Sadyba, Służew, Stegny, Zawady, a trochę dalej jest Śródmieście (ok 15 minut), Wawer, Gocław, Piaseczno, Konstancin, Powsin. Na miejscu znajdziesz parkingi. Łatwo do mnie trafić jadąc od ulic Sobieskiego, Wietnieczej, Przyczółkowej i al. Wilanowskiej oraz z południowej obwodnicy Warszawy.

Imię i nazwisko lub Firma

Twój e-mail

Zapytanie

Zabezpieczenie anty-spamowe: wpisz wynik działania matematycznego:

3 + 1 = ?

 

Zdjęcie packshotowe masywnej czarnej torby skórzanej z paskiem dla barmanów, do przenoszenia akcesoriów barmańskich

Standardowo na zapytania złożone przez e-mail staram się odpowiedzieć najdalej w ciągu 15 minut, jeśli wiadomości te przychodzą w godzinach 8-17. Zdarzają się jednak dni w których mam dłuższe sesje zdjęciowe i nie śledzę poczty, więc proszę o telefon. Pod telefonem o numerze powyżej, jestem dostępny dość często. Nie odpowiadam na wiadomości sms. Preferuję rozmowę, to najlepszy sposób komunikacji o zdjęciach :)

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży


Strona herzigstudio.pl najefektywniej pracuje korzystając z ciasteczek ( pliki cookie). Możesz zmienić ustawienia korzystania z tych plików w swojej przeglądarce internetowej.

Zobacz mnie w twitter Zobacz mnie na Youtube Zobacz moje konto w Linkedin Zobacz mnie w Instagram Zobacz mnie w Pinterest