Fotografia reklamowa: zdjęcia produktów i packshoty

Specjalizuję się w fotografii produktów. Jestem fotografem reklamowym od 2009 roku, a pasjonatem tej pięknej sztuki od czasów wczesnego dzieciństwa. Kocham fotografię i stale podnoszę swoje umiejętności oddając moim klientom coraz wyższej jakości zdjęcia produktów. Oferuję szeroki zakres usług od packshotów (zdjęcia produktów) przez zdjęcia katalogowe, aranżowane, kompozycje na różnych tłach i z różnymi rekwizytami aż po zdjęcia obrotowe 360.

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży

Zdjęcia do sklepu internetowego, katalogu

Wykonuję profesjonalne zdjęcia reklamowe, katalogowe, do folderów czy do sklepów internetowych. Fotografie reklamowe wykonuję w studio fotograficznym w Warszawie, a do niektórych zleceń mogę dojechać w granicach miasta. Korzystanie z moich usług to gwarancja wysokiej jakości prac na europejskim poziomie. Posiadam bardzo duże doświadczenie, współpracuję z korporacjami jak i małymi firmami i klientami indywidualnymi.

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży

KONTAKT _ tel.: _ 519-401-201 _ Pon-PT _ godz. 8-17 _ e-MAIL: _ info@herzigstudio.pl

ADRES studia: ul. Królowej Marysieńki 33 Warszawa, Wilanów

Czy chciałbyś cennik moich zdjęć produktów?

Każde zlecenie jest inne, charakter sesji zdjęciowej indywidualny, oczekiwania Państwa także są różne, dlatego niestety nie mogę zaprezentować sztywnego cennika ani jednolitej ceny na reklamowe zdjęcia produktów mojego autorstwa, dlatego proszę w tej sprawie o kontakt, a przedstawię Państwu ofertę lub cennik w oparciu o Państwa potrzeby. Proszę w miarę możliwości składać szczegółowe zapytania zawierające opis oczekiwań jakościowych, zakres publikacji i wykorzystania fotografii, rodzaj i produktów. Ułatwi mi to wycenę.

Zdjęcie przedstawiające produkt w formie reklamowej

Profesjonalne zdjęcia produktowe

Każdy produkt wymaga indywidualnego sposobu prezentacji, ukazania jego charakteru a co za tym idzie, stylu oświetlenia, kąta w jakim jest on ustawiony, a także ustawienia kąta aparatu oraz światła, ponieważ Państwa produkty mają być zauważone na rynku, a nie zginąć w gąszczu innych. Ponadto jeśli zestawi się packshoty obok siebie, to wszystkie zdjęcia muszą współgrać ze sobą. Spójność jest bardzo istotna! Moja fotografia katalogowa spełnia te wymagania. Szczególnie w drukowanych katalogach, kiedy zestawia się obok siebie kilka lub kilkanaście zdjęć.

Zdjęcie przedstawiające produkt w formie reklamowej

Musi być więc widoczny ten sam sposób ich wykonania/oświetlenia, ustawienia i zaaranżowania. Przedmioty na moich zdjęciach pokazuję tak, aby jednym zdjęciem przekazać jak najwięcej informacji o produkcie. Perfekcyjny minimalizm, który wszyscy lubią. Świat pędzi do przodu i nie ma czasu na oglądanie długich ofert handlowych i przeglądania wielu zdjęć. Jedno dobre, profesjonalne zdjęcie reklamowe zastąpi 1000 słów. Zawsze staram się aby oświetlenie produktu było indywidualne i jak najlepiej ukazywało wszystkie zalety fotografowanych rzeczy.

Schemat współpracy czyli jak to wszystko wygląda w praktyce?

Pracując światłem potrafię podkreślić to co ważne a nieco przyćmić to co mniej istotne. Pomocny jest także profesjonalne oprogramowanie graficzne do pracy nad zdjęciami i ich obróbką w którym można dosłownie zdziałać cuda. Ważne, a właściwie najważniejsze jest, aby do jakiejkolwiek obróbki posiadać porządnie wykonany, zgodny ze sztuką fotografowania materiał wyjściowy czyli stworzyć odpowiednie warunki do wykonania zdjęcia i wykonać je... jak rzeźbiarz dłutem tworzy dzieło sztuki, tak ja przed rozpoczęciem właściwej sesji uzgadniam z Państwem sposób prezentacji i wykonuję próbne zdjęcia przedmiotów - packshoty i zdjęcia reklamowe celem potwierdzenia ustawień przedmiotów oraz stylu oświetlenia (np. rodzaj i miękkość blików - odbić na powierzchniach błyszcących) o ile wcześniej nie otrzymam wolnej ręki.

Następnie przystępuję do wykonania finalnej sesji zdjęciowej, obróbki graficznej, wycinania z tła, wreszcie przekazuję Państwu gotowe fotografie produktów do finalnej akceptacji wraz z odpowiednią umową o przeniesieniu majątkowych praw autorskich (zakres tych praw jest do ustalenia). Bardzo istotne jest, abyście posiadali w ręku odpowiednią umowę wraz z określeniem przenoszonych praw majątkowych.

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży

Pamiętajmy, że w polskim prawie nie można przenieść ani się zrzec praw autorskich do utworu, natomiast przedmiotem obrotu są szerokie prawa majątkowe, do których jeśli posiadają Państwo pełne prawa, to możecie robić ze zdjęciami wszystko. Takie zdjęcia produktów można dowolnie wykorzystywać, powielać, drukować, nawet modyfikować, przerabiać, zmieniać. HerzigStudio oferuje właśnie taką umowę i taką swobodę. Przed nawiązaniem współpracy oferuję możliwość zapoznania się ze wzorem umowy i dokonywania ewentualnych korekt aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Szczegóły techniczne tworzonych przeze mnie zdjęć:

 • Wysoka rozdzielczość fotografii i packshot'ów. Zdjęcia reklamowe standardowo wykonuję w rozdzielczości 36Mpix (36 milionów pikseli, rozmiar kadru wynosi 7360 x 4912 pikseli lub 50Mpix (rozdzielczość matrycy 8688 × 5792 pikseli)

 • Ostrość w całym kadrze, dzięki czemu najmniejszy szczegół nie ulegnie zatraceniu. Na życzenie wykonuję tzw. artystyczne rozmycie niepotrzebnych fragmentów kadru zdjęcia, aby skupić focus na najważniejszym, kluczowym elemencie fotografii.

 • Wierne oddanie barwy fotografowanego przedmiotu lub nieco nasycone aby skusić żywszym obrazem, w tym także selektywna kontrola koloru wybranych partii zdjęć, oddanie faktury powierzchni, jej rodzaju, kształu, blasku, pochłaniania światła itp.

 • Precyzyjna gładka linia szparowania bez nierównych krawędzi - ścieżki, clipping path

 • Niepowtarzalne studyjne oświetlenie, jego charakter i aranżacja kompozycji, ustawienia produktów

 • Retusz i w razie potrzeby foto-montaż, kolaże, dodatkowa korekta i opracowanie graficzne, tzw. przerysowanie produktu, wzmocnienie krawędzi, konturów, czcionek
 • Zdjęcia reklamowe i katalogowe wolne od wad technicznych jak aberracje, dystorsje i inne zniekształcenia, w tym szczególnie geometryczne

 • Gotowa fotografia produktowa zapisywana jest w formatach graficznych JPG, TIF, PNG, PSD, i innych wedle życzenia

 • Pracuję w przestrzeni barw Adobe RGB

 • Watermark, znak wodny, katalogowanie zdjęć, nakładanie subtelnych znaków wodnych

 • Opisywywanie zdjęć z kodów kreskowych, indywidualne nazwy plików, tagowanie IPTC

 • Wydruki na papierze fotograficznym

 • Możliwość uczestnicwa Klienta podczas sesji zdjęciowej

 • Możliwość wykonania sesji zdjęciowej u Klienta na terenie Warszawy i bliskich okolic

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży

Posiadam wiele teł o różnych kolorach i fakturach. Mam tła matowe, satynowe, błyszczące. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w moim blogu, który sukcesywnie rozbudowuję od kilku lat. Jest tam obecnie około 80 artykułów. Znaczna jego część porusza moją zawodową część pasji fotograficznej. Zawsze służę pomocą i doradztwem, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Jetem typem perfekcjonisty, w powierzone zlecenia w pełni angażuję się, wkładam serce i całego siebie.

Zdjęcie przedstawiające produkt w formie reklamowej

Fotografia reklamowa produktu przeznaczonego do sklepu do sprzedaży

Kilka wskazówek jak dojechać do mojego studia

HerzigStudio znajduje się w pobliżu Ursynów, Kabaty, Natolin, Imielin, Sadyba, Służew, Stegny, Mokotów, Wawer, Gocław, Augustówka, Śródmieście, Żoliborz, Praga, Wola, Ochota, Zawady, Piaseczno, Konstancin, Powsin. Przed budynkiem jest parking. Dogodny dojazd od ulic Jana Sobieskiego III, Wiertnicza, Przyczółkowa, Aleja Wilanowska, niedaleko ulicy Puławska, Dolina Służewiecka. W pobliżu znajduje się Południowa Obwodnica Warszawy

KONTAKT _ tel.: _ 519-401-201 _ Pon-PT _ godz. 8-17 _ e-MAIL: _ info@herzigstudio.pl

ADRES studia: ul. Królowej Marysieńki 33 Warszawa, Wilanów


Strona herzigstudio.pl najefektywniej pracuje korzystając z ciasteczek ( pliki cookie). Mogą Państwo zmienić ustawienia korzystania z tych plików w swojej przeglądarce internetowej.

Zobacz mnie w twitter Zobacz mnie na Youtube Zobacz moje konto w Linkedin Zobacz mnie w Instagram Zobacz mnie w Pinterest